Będąc właścicielem psa lub kota z pewnością chcesz, by Twoje zwierzę było w jak najlepszej formie, zdrowe i szczęśliwe. Czy wiesz, że rozwój, charakter, a niekiedy i choroby w dużej mierze zależą od rasy Twojego pupila? U Devon Rex-ów, częściej niż u innych ras, może występować zapalenie skóry. Persy bardziej narażone są na głuchotę i wady wzroku, a koty Bengalskie, o których więcej dowiesz się z naszego artykułu, https://bezpiecznarodzina.pl/rasy-kotow/kot-bengalski, częściej niż inne rasy, cierpią z powodu dystalnej neuropatii. Jeżeli chodzi o psy, Buldogi często mają problemy z układem oddechowym, a wiekowe Owczarki ze stawami. Aby uniknąć niebezpiecznych dla zdrowia problemów i związanych z nimi konsekwencji, warto regularnie odwiedzać z czworonogiem weterynarza. Systematycznie wykonywane badania pozwolą na ewentualną szybką reakcję i wyleczenie pupila.

kot bengalski z zielonymi oczami i rudym umaszczeniu siedzący na parapecie

Czy Twoje zwierzę potrzebuje lokalizatora?

Kiedy zwierzę się zgubi lub zaginie, najczęstszym sposobem na jego odnalezienie jest rozwieszanie ogłoszeń ze zdjęciem i kontaktem do właściciela. Istnieje jednak prostszy sposób, który może pomóc nam zaoszczędzić naprawdę sporo nerwów. Lokalizator GPS, bo o nim mowa, to niewielkie urządzenie zabezpieczone gumową obudową. Jego waga to zaledwie 22 gramy – zwierzę nawet nie poczuje, że ma na szyi dodatkowe obciążenie. Jeżeli Twój kot lubi chadzać własnymi ścieżkami lub zdarza się, że Twój pies podczas spaceru znika w poszukiwaniu zabawy z innym kompanem albo płoszą go głośne wystrzały, lokalizator GPS to doskonałe rozwiązanie. Skąd jednak będziesz wiedział, gdzie jest Twój zwierzak?

lokalizator gps dla zwierząt z obudową, kartą sim i pudełkiem

Aplikacja Bezpieczne zwierzę

Wybierając lokalizator GPS dla zwierzaka od Bezpiecznej Rodziny, masz możliwość korzystania z polskiej, łatwej w obsłudze i czytelnej aplikacji Bezpieczne Zwierzę. Dzięki niej, na swoim telefonie w każdej chwili zweryfikujesz lokalizację swojego pupila w czasie rzeczywistym. Ustawisz własne strefy bezpieczeństwa – jeżeli Twój pupil opuści lub wróci do danego miejsca, natychmiast się o tym dowiesz. Co więcej, na smartfonie sprawdzisz także historię lokalizacji – prześledzisz trasy i zobaczysz, którą okolicę najbardziej lubi Twój czworonożny przyjaciel. Aplikacja to także nasłuch otoczenia oraz odbieranie alertów S.O.S. – jeżeli Twoje zwierzę zostanie znalezione przez obcą osobę, a ta użyje odpowiedniego przycisku na urządzeniu, na Twój telefon natychmiast dostaniesz informację z miejscem pobytu i najszybszą trasą dotarcia do pupila.

pies rasy maltańczyk o białym umaszczeniu siedzący na trawie

Bezpieczna Rodzina – chroń z nami to, co dla Ciebie najważniejsze

Bezpieczna Rodzina to jedyna polska aplikacja lokalizacyjna, która pomoże Ci w pełni zatroszczyć się o wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze. W jednej usłudze na bieżąco możesz opiekować się bliskimi osobami, zwierzętami, trzymać pieczę nad domem, czy cennymi rzeczami. Współpracujemy z największymi operatorami takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile, a naszym rozwiązaniom zaufało już 1 Milion Klientów. Dołącz do Bezpiecznej Rodziny i postaw na lepszy komfort i spokój.