Jeśli kochasz konie i przyrodę jednym z najwspanialszych miejsc, które powinieneś odwiedzić jest Stajnia Dorado. Przygotuj się na naprawdę cudowne chwile wśród natury ale i ludzi którzy dzielą się uśmiechem i pasją!

Relaks i natura

Śmiało możesz zrzucić garnitur, wszelkie ograniczenia i pognać czując wiatr we włosach. To wyjątkowa chwila beztroski.
Możesz także zrelaksować się przy kominku zajadając się kromką chleba ze smalcem jak dawniej i dzielić się swoim wyjątkowym doświadczeniem podczas rozmowy. Stajnia Dorado to nie tylko jazda konna, możesz skorzystać z noclegu, który zapewnia obiekt w bliskiej odległości od Warszawy – na obrzeżach Puszczy Kampinoskiej.

Liczne rozrywki

Jazda konna wśród pięknych i rozległych łąk położonych przy Wiśle to idealne tereny aby oddać się swojej pasji i dzielić czas ze znajomymi albo kłusować w samotności wraz ze swoim czterokopytnym kompanem.
Miłośnicy pieszych i rowerowych wycieczek mogą wybrać się na liczne szlaki turystyczne, łowić ryby w starorzeczu Wisły i okolicznych jeziorach.

Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i spokój i trudno uwierzyć, że znajduje się ono TYLKO 40 km od centrum Warszawy.
Stajnia ma szeroko ofertę, między innymi jazdy dla osób początkujących a więc na ujeżdżalni oraz leży, dla zaawansowanych natomiast spacery po wyjątkowej i przyciągającej wzrok okolicy a nawet rajdy konne dla lubiących dreszczyk emocji. Stajnia Dorado oferuje zakwaterowanie nie tylko dla odwiedzających ludzi ale też hotel dla koni zapewniając komfort na wybiegach i łąkach. Do dodatkowych atrakcji zaliczyć można przejazd bryczką czy wozem, spływ rzeką Bzurą, wieczorne klimatyczne ogniska, latem kąpiele w jeziorach a zimą kuligi.