Podróżowanie ze zwierzakiem to nie tylko jazda pociągiem lub samochodem. Coraz popularniejsze staje się wyprowadzanie kotów na spacery i zabieranie ich na piesze wycieczki. Kociak może być wdzięcznym towarzyszem wędrówek, jeśli odpowiednio się przygotujesz. Na spacer z kotem weź wygodny plecak lub wózek. Są one w pełni przystosowane do potrzeb naszego pupila pod kątem wygody, komfortu, a także bezpieczeństwa. Klasyczny transporter dla kota i plecak lub wózek uzupełniają się nawzajem i dają więcej możliwości na wychodzenie z pupilem z domu.

Plecak lub wózek – transporter dla kota na spacer

Dla mniejszych kocich pupili sprawdzą się specjalne plecaki, do założenia na plecy. Można z nimi podróżować wszędzie. Gdzie tylko zechcesz i kiedy masz ochotę zabrać kota na przechadzkę, sięgnij po wygodny plecak. Wybieracie się do gabinetu weterynaryjnego, który jest niedaleko? Kociak w plecaku poczuje się prawdopodobnie jeszcze lepiej, niż wtedy, gdy używasz klasycznego transportera dla kota. W ofercie sklepu bigcats.pl oferującego akcesoria dla kotów nie zabrakło bardzo eleganckich i stylowych wózków kotów. Idealnie sprawdzają się podczas krótkich i długich spacerów. Mają luksusową i przestronną gondolę dla zwierzaka, z zamykaną budką. Dużą zaletą wózka, jest mechanizm do składania, dzięki czemu łatwo mieści się w samochodzie, w bagażniku.

Transporter dla kota 4 w 1

Sporą popularnością wśród kociarzy cieszy się specjalny transporter dla kota 4 w 1. Jest to sprzęt maksymalnie funkcjonalny, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Zwykle jest wyposażony w kółka, dlatego przemieszczanie się jest bardzo proste. Koty mogą sporo ważyć i noszenie ich może być uciążliwe. Kółka są więc bardzo przydatne.

Transporter dla kota z ultralekkiego neopranu, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Posiada odpinane na suwak drzwiczki, a także możliwość przypięcia wewnątrz szelek dla bezpieczeństwa. Zapewnia bardzo dobrą wentylację, jak również widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom po bokach transportera. Dodatkowy schowek można przeznaczyć na drobiazgi. Umieszczony on został na froncie, w dolnej części, tak aby łatwo było sięgnąć po potrzebne rzeczy. Transporter dla kota 4 w 1 posiada szeroki i wygodny pasek. Ta opcja sprawia, że mamy możliwość używać transportera jako torbę na ramię. To znacznie wygodniejsze niż plecak. Torbę łatwo zdjąć, odłożyć lub przełożyć na drugie ramię. Jest wygodna i komfortowa.