Co oprócz zapewnienia codziennej aktywności i sporej dawki miłości jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju psa? Oczywiście odżywianie. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie pies nie tylko będzie miał energię i siłę do treningów i zabaw, ale również w znacznej mierze będzie odporny na wszelkie choroby i infekcje. Pan Mięsko karma dla psa to codzienna dawka białka, witamin i innych składników potrzebnych do utrzymania psiego organizmu w pełnym zdrowiu.

Jakie są zalety mokrych i suchych karm dla psa?

Karma sucha może być podstawą zbilansowanej diety każdego czworonoga. Mięso, jako główny składnik posiłku, jest bogate w łatwo przyswajalne i pełnowartościowe białko, niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania każdego układu psiego organizmu. Karma sucha sprzyja utrzymaniu higieny jamy ustnej i redukcji kamienia nazębnego. Oprócz wszystkich niezbędnych składników dostarczanych podczas spożywania przez psa suchego pokarmu jest on także łatwy w przechowywaniu i posiada dłuższą datę ważności. Pan Mięsko karma dla psa to gwarancja najwyższej jakości składników potrzebnych do prawidłowego wzrostu każdego pupila. Karma mokra ma intensywniejszy aromat i smak niż karma sucha. Jest też dużo łatwiej przyswajalna ze względu na zwiększoną do około 70% wilgotność. To dobre rozwiązanie dla psich niejadków lub zwierząt borykających się z problemami jamy ustnej, bólami dziąseł lub problemami z układem moczowym. Nic nie stoi na przeszkodzie podawaniu psu obydwu rodzajów karmy. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dawkowaniu karmy zależnym od wieku, stylu życia i obecnego stanu zdrowia czworonożnego przyjaciela.

Co wyróżnia Pan Mięsko karmę dla psa?

Każdy pies, aby zachować zdrowie, siłę i energię, potrzebuje, aby jego organizmowi dostarczane były niezbędne składniki odżywcze. Pan Mięsko karma dla psa to źródło dobrze przyswajalnego białka, które pomaga zachować dobrą kondycję najlepszemu przyjacielowi człowieka. Dobrze zbilansowana dieta gwarantuje energię do codziennej nauki oraz dobre samopoczucie każdego dnia. Karma składająca się z pełnowartościowych składników dba o lśniącą sierść i dobrą kondycję psiej skóry. Dobre odżywianie przyczynia się do higieny jamy ustnej oraz zniwelowania kamienia nazębnego, a tym samym uchronienia psa przed chorobami dziąseł. To gwarancja prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i sprawnego umysłu podczas treningów i zabaw. Pan Mięsko karma dla psa to doskonały wybór, który urzeknie wyjątkowym smakiem każdego psiego niejadka.