Domy tymczasowe dla zwierząt to popularne zjawisko ostatniej dekady. Dużo pracujemy, wyjeżdżamy   i zupełnie zapominamy, że w domu czeka na nas mała (lub wcale nie taka mała) kuleczka szczęścia. Co zrobić, jeśli nie ma z kim zostawić zwierzęcia? Przyjdą wam z pomocą  hotele dla psów i kotów, a także domy tymczasowe. Dokładniej tutaj  o hotelach i domach tymczasowych, a także niżej w naszym artykule.

Hotele dla zwierząt w Polsce: profesjonalna opieka nad Twoimi pupilami

Jeśli chcesz, aby Twój pupil był pod opieką specjalistów 24/7, to idealnym rozwiązaniem jest hotel dla zwierząt. Profesjonaliści są oczywiście świetni, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakiego rodzaju stresu doświadcza zwierzę? Pies lub kot znajdują się w nowym i nieznanym środowisku z nieznanymi im ludźmi. Są zakwaterowane w przeszklonych boksach, wyprowadzane są  i pilnowane zgodnie z harmonogramem, ale ponieważ twoje zwierzę nie jest jedynym w hotelu,  specjaliści nie mogą „rozerwać się na wszystkie”.

W hotelu dla psów i kotów nie będą w stanie poświęcić zwierzęciu takiej uwagi, miłości i troski, jaką na co dzień obdarzasz swojego pupila. Cóż więc robić?

Domy tymczasowe dla psów i kotów w Polsce: doskonała alternatywa dla hoteli dla zwierząt

Dziś istnieje doskonała alternatywa hoteli dla zwierząt – opieka w domu tymczasowym. Jak znaleźć „nianię”-opiekuna, któremu możesz powierzyć swój skarb? Skorzystaj z serwisu opieki nad zwierzętami –  Petsitters. Co trzeba zrobić? Przejdź do serwisu  https://petsitters.pl/  i zarejestruj się. Po rejestracji sam serwis zaproponuje Ci kandydatów do roli opiekuna Twojego pupila. Dzięki wygodnej usłudze sortowania dobierzemy wam opiekuna zgodnie z określonymi przez Ciebie parametrami i wymaganiami.

Nie możesz mieć wątpliwości co do opiekunów, ponieważ na naszej stronie są tylko prawdziwe i zweryfikowane osoby, które przeszły poważne testy. Opinie użytkowników pomogą Ci wybrać opiekuna: możesz dowiedzieć się, co naszym klientom najbardziej się spodobało lub nie spodobało w tym lub innym kandydacie.

Nie wahaj się napisać do opiekuna i wyjaśnić wszystkie szczegóły, które Cię interesują, ponieważ pomoże Ci to zrozumieć, czy ta osoba jest dla was odpowiednia.

Jeśli zdecydowałeś się na opiekuna, skontaktuj się z nim w wygodny sposób i umów się na pierwsze spotkanie. To na nim będziesz mógł nie tylko przedstawić swojego kosmatego druha przyszłemu opiekunowi, ale także omówić główne punkty dotyczące karmienia zwierzaka, jego rozkładu dnia, spacerów itp.

Wybierz rodzaj pobytu, który najbardziej Ci odpowiada i zarezerwuj idealnego opiekuna we właściwych terminach dzięki naszemu serwisowi.

Petsitters – przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.