Te futrzaki.

Koty to zwierzęta, które chodzą własnymi ścieżkami. Zazwyczaj mają właścicieli, którzy je za bardzo rozpieszczają. Kupują im najlepsze pokarmy, miejsca do wypoczynku. Tego rodzaju legowisko dla kota diy można zrobić samemu. Jednak warto skorzystać z rad i przemyśleć najpierw cały plan. Plan, który w etapie końcowym zostanie zrealizowany. A kot będzie miał swoje prywatne miejsce do drzemki. I nikt go nie będzie ruszał, by mógł sobie smacznie odpocząć.
Miejsce, jak legowisko dla kota diy musi być wygodne by kot mógł zawsze wyskoczyć z niego i pójść na dwór. Koty mają to do siebie, że potrafią tysiąc razy wyjść i wejść do mieszkania. Dlatego też można legowisko zrobić przy oknie lub przy drzwiach. I w zależności od tego, jaki budżet przeznaczymy na miejsce dla pupilka.
Kilka elementów by zaoszczędzić w budżecie domowym. A wzorować się można na domkach dla kotów w sklepie zoologicznym. Wystarczy dobry materiał, gruby, który łatwo się czyści. Może to być kawałek wykładziny, o kwadratowym lub okrągłym wycięciu. Kolejny miękki i wygodny element to jasiek, który kosztuje grosze, a wypełni nowy domek. Jeśli chcemy bardzo się do tego przyłożyć, to z dokładnością krok po kroku realizować projekt urządzania spanka pupilkowi.

Przepis na tani domek dla kota.

Już kilkadziesiąt złotych wystarczy by zrobić pomysłowy domek dla kota. A styl eko jest bardzo trendowy. Wymyślanie swoich projektów, swoich rzeczy w domu. I już nie kwapienie się do sklepu by niszczyć planetę plastikiem. Czasami stare materiały, obszycie pudełka oraz wyłożenie miękkim materiałem może stać się domkiem dla kota. A dużo nie ma pracy. Wystarczy założyć podkoszulek lub bluzę na pudełko, przyciąć tu i ówdzie. Po tym części przy kątach skleić ciepłą gumą. Jeśli chcemy to możemy udekorować pudełko wstążkami, albo innymi dodatkami. Z bocznej strony można wyciąć wyjście, by kot miał łatwe wchodzenie i wychodzenie. Wówczas mamy pewność, że mamy solidny domek dla kota.